Wandspiegel
Biedermeier Rahmen Holz goldfärbig gefasst, bestoßen ergänzte Spiegeltafel 50 x 64 cm
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.10.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Wandspiegel
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 23.10.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.10. - 23.10.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantring ca. 1,70 ct, L-M/VVS-VS
- Piero Dorazio *
- 4 Walzenkrüge, Westerwald, 2. Hälfte 18. Jahrhundert